Aktiviteler
Facebook Fan Sayfasi Twitter Üzerinden Bizi Takip Edin Google Buzz Sayfamiz
<Temmuz 2020>
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Okmeydanı Semt Konağı Mahalle Buluşması
Beyoğlu Belediyesi bünyesindeki semt konaklarında gerçekleşen ve oldukça neşeli geçen “Semt Konakları Mahalle Buluşmaları”nda mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Demircan, halkla sohbet ediyor, sorunları ve istekleri dinliyor
 
Göreve geldiği günden beri ilçedeki tüm mahalle ve sokakları gezerek belediyenin çalışmalarını yerinde inceleyen, halkın sorunlarını ve isteklerini onların ağzından dinleyen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ilçe halkı ile iç içe olmaya devam ediyor. Başkan Demircan, bu kez “Semt Konakları Mahalle Buluşmaları”nda halkla buluşuyor.
2011 yılında Beyoğlu Belediyesi bünyesinde hizmet veren semt konaklarında gerçekleşecek bu buluşmaların ilki Okmeydanı Semt Konağı’nda düzenlendi. Okmeydanı sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşmaya Başkan Demircan’ın yanı sıra, Beyoğlu Belediyesi başkan yardımcıları, birim müdürleri, konak yöneticileri ve eğitim kadrosu katıldı. 2011 yılının ilk buluşmasında renkli sahneler de yaşandı. Konağın konferans salonunu dolduran ilçe halkı Başkan Demircan’la keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Demircan, Okmeydanı sakinlerinin isteklerini tek tek dinledi ve bu isteklerin yerine getirileceğinin sözünü verdi.
 
Fetihtepe’ye Semt Konağı Yapılacak
Semt konaklarının hanımlara ve çocuklara yönelik hizmetlerinden yararlanan ev hanımları semt konaklarının hizmetinden çok memnun olduklarını belirterek, belediye başkanlarından konakların sayısının artması talep etti. Bu talepleri mutlulukla karşılayan Demircan, “Beyoğlu Belediyesi ilçedeki kadınlarımız, çocuklarımız ve gençlerimiz için bu konakları açtı. Konakların her biri sizin evinizdir. Konaklarımızın sayısını arttıracağız” diyerek Fetihtepe’ye yapılacak semt konağının müjdesini verdi.  Başkan Demircan, ayrıca, Okmeydanı Semt Konağı hizmetlerini arttırdıklarını, bahçesinde inşaatı devam eden binanın içinde, cep sinema salonu, kütüphane, spor salonu  ve internet salonu olacağını söyledi.