Aktiviteler
Facebook Fan Sayfasi Twitter Üzerinden Bizi Takip Edin Google Buzz Sayfamiz
<Temmuz 2020>
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Yenişehir Semt Konağı Mahalle Buluşması
Beyoğlu Belediyesi bünyesindeki semt konaklarında gerçekleşen ve oldukça neşeli geçen “Semt Konakları Mahalle Buluşmaları”nın üçüncüsünde Başkan Demircan Yenişehir mahallesi sakinleriyle buluştu
 
2011 yılının ilk “Semt Konakları Mahalle Buluşmaları"nın gerçekleştiği Okmeydanı Semt Konağı’nda halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Demircan, Şubat ayı buluşmalarının ikincisini Yenişehir Semt Konağı’nda gerçekleştirdi. Başkan Demircan, mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşmaya, başkan yardımcıları, birim müdürleri, konak yöneticileri ve eğitim kadrosu ile birlikte katıldı. Yaşlı, genç, kadın, erkek mahalle halkı, buluşma programından saatler önce Yenişehir Semt Konağı’nın konferans salonunu doldurdu. Büyüklerin yanı sıra küçüklerde Başkan Demircan’la sohbet etmek için semt konağına geldi.
 
Yenişehir’in Tüm Sokakları Yenileniyor
 
Mahalle halkının Başkan Demircan’la buluşması oldukça neşeli geçti. Yenişehir sakinlerinin isteklerini tek tek dinleyen Demircan tüm istekleri not aldı ve bu isteklerin yerine getirileceğinin sözünü verdi.  Başkan Demircan’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden mahalle sakinleri bazı sorunlarını da gündeme getirdi. Demircan, sorunlara çözüm bulacaklarının sözünü verdi. Çavdar sokak, Direkçibaşı sokak, Kurtuluş Fırını sokak, Hortumcu sokak, Hakem sokak ve Aksi sokağın yenilenmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirten mahalle sakinleri, çevre düzenlemesinin devam etmesini istedi. Vatandaşların isteklerini tek tek dinleyen Demircan, “Sevgi ve muhabbetle aranızdayım. Sizin bana verdiğiniz sevgiye ve desteğe layık olmaya çalışıyorum. Yenişehir mahallesinde hizmet devam edecek. Sokaklarımızı yenilemeye başladık. Birçok sokağımız tamamlandı. Tüm sokakları yenileyeceğiz. Yenişehir’de yapılmayan sokak kalmayacak” dedi.
 
Semt konaklarının hizmetinden çok memnun olduklarını dile getiren Yenişehirli hanımların konakların sayısının artması talebine Demircan, ilçede yeni semt konakları yapılacağının müjdesini verdi.