Aktiviteler
Facebook Fan Sayfasi Twitter Üzerinden Bizi Takip Edin Google Buzz Sayfamiz
<Temmuz 2020>
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Başkan Demircan'dan Örnektepelilere Semt Konağı Müjdesi

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Örnektepe Semt Konağı’nda mahalle sakinleriyle buluştu. “Semt Konakları Mahalle Buluşmaları" kapsamında gerçekleşen buluşmada Demrican, semt konağının yenileneceği ve büyütüleceği müjdesini verdi

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın her hafta bir semt konağında gerçekleştirdiği mahalle buluşmalarının bu kez adresi Örnektepe Semt Konağıydı. Demircan, her buluşmada olduğu gibi mahalle sakinleriyle sohbet etti, sıkıntılarını dinledi, çözümler sundu. Buluşmaya, başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri de katıldı.

Demircan, konuşmasında, hanımların semt konaklarından memnun olup olmadıklarını sordu. Hanımlar, başkanın sorusuna, semt konaklarının her açıdan kendilerine yararı olduğu şeklinde cevap verdiler. Demircan, bu cevap karşısında oldukça mutlu olduğunu ifade ederek, semt konaklarında hanımların sosyal hayata katılımlarını sağlamak amacıyla birçok branşta hizmet verdiklerini söyledi. Semt konaklarının kaybolan mahalle kültürümüzü canlandırmak için büyük fırsat olduğunu sözlerine ekleyen Demircan, mahalle sakinleriyle yaptığı toplantıda birçok konuyu gündeme getirdi. Demircan, semt konağının yenileceği ve kapasitesinin arttırılacağı müjdesini de verdi.