Aktiviteler
Facebook Fan Sayfasi Twitter Üzerinden Bizi Takip Edin Google Buzz Sayfamiz
<Temmuz 2020>
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Sohbet Bu Hafta Kadımehmet Semt Konağı’ndaydı

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Kadımehmet Semt Konağı’nda mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada istek ve sıkıntıları dinleyen Demircan, “Sizlerle birlikte olmak beni son derece mutlu ediyor, her konak buluşmasından büyük keyif alarak ayrılıyorum” dedi

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, her hafta bir semt konağında mahalle sakinleriyle bir araya geliyor. Bu haftaki buluşmada Kadımehmet Semt Konağı’nda mahalle sakinleriyle bir araya gelen Demircan, konakların sağladığı faydaların sayılamayacak kadar çok olduğunu belirterek, eğitim açısından pek çok aktivitenin yanı sıra güzel dostlukların da yaşandığı konaklara gösterilen yoğun ilgiden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti. Semt konaklarını evleri gibi gördüklerini ve bu rahatlık sayesinde aktivitelerinde daha başarılı olduklarını belirten mahalle sakinleri Demircan’a, semt konaklarına ve mahallelerine dair isteklerini ve beklentilerini dile getirdiler.

Demircan: Semt Konakları Olmazsa Olmazınız Olsun

Semt konaklarındaki her buluşmasında özellikle bayanlara yönelik etkinliklere ağırlık verdiklerini belirten Demircan, geleceğin nesillerini yetiştirecek olan annelerin çok donanımlı olması gerektiğinden bahsederek konaklarda bu donanımları sağlayacak her türlü olanağın mevcut olduğunu belirtti ve Beyoğlulu hanımlardan, konakları olmazsa olmaz mekanları haline getirmelerini istedi.