Anaokulu
Facebook Fan Sayfasi Twitter Üzerinden Bizi Takip Edin Google Buzz Sayfamiz
<Mart 2024>
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Aynalıkavak Anaokulu

Aynalıkavak Anaokulu 90 öğrencili eğitim kapasitesi ile bölgedeki okul öncesi eğitim ihtiyacını önemli ölçüde karşılayan bir eğitim yuvasıdır. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere iki farklı seçenekle hizmet veren anaokulumuz 3-6 yaş grubu çocukların öz bakım ve eğitim ihtiyaçları gözetilerek büyük bir titizlikle oluşturulmuştur. Uzman eğitimci kadrosu, güler yüzlü personeli, tam donanımlı sınıf ve atölyeleriyle Aynalıkavak Anaokulu semt halkının büyük bir ihtiyacını karşılamaktadır. Modern eğitim anlayışı ile öğrenciler bir yandan ilköğretime hazırlanmakta bir yandan da sosyalleşerek iletişim becerilerini geliştirmektedirler.

Aynalıkavak Anaokulunda tam donanımlı 4 adet eğitim sınıfı , oyun odası, sanat atölyesi, ve yemekhane bulunmaktadır. Aynalıkavak semt konağımızda sınıflarımızın haricinde bulunan oyun odasında çocukların eğlenerek ve hayal dünyalarını keşfederek öğrenmelerini öğretmenlerimiz amaçlamaktadır.

Bu dönem çocuklarının ihtiyacı olan sınıf ve materyallerden oluşan Hezarfen Aynalıkavak Anaokulun da çocuklarımıza yapılan planlamalar psikomotor gelişimlerini, dil gelişimlerini, sosyal gelişimlerini, fiziksel gelişimlerini ve bilişsel gelişimlerini desteklemeye yönelik çalışmalardır. Uzman eğitimci kadrosu, güler yüzlü personeli ile çocukların huzurlu, mutlu ve güvenli bir ortam da tüm bu eğitimlerini gerçekleştirmektedirler.

Yıl içinde çocuklara yönelik pek çok sanat ve sosyal etkinliklerin düzenlendiği Aynalıkavak anaokulunda anne-babalara yönelik seminer ve eğitim çalışmalarına da sıklıkla yer verilmektedir.

Resimleri büyültmek için üzerine tıklayınız